mimo

smutný den

19. června 2010 v 14:25
takže lidičky tady dlouho nic nepřibide a jestli tak sem tam protože vůbec nemám náladu....umřeli mi 2 zvířata v jeden ted jedno na stáří a druhé na nějakou nemoc.Mám ještě jedno které je taky nemocné a bojím se.Lidi byl to podkan a had vím že někteří z vás tyhle zvířata moc nemusí ale pro mě to byli 2 nejmilovanější z bytu.
Bude se mi po nich stýzkat a proto tu dlooouho nic nepřidám a když tu něco přidam jen proto že se mi to hodně líbilo...no tak zatím všichni...........

Od Narua pro Jenny

17. června 2010 v 22:15
tohle video se mi opravdu líbí je od mojeho kamaráda Narua pro mojí kamarádku Jenny :D


RRRRrrrrrrr znáte moji ženu?

17. června 2010 v 22:12
Noo to sem tu prostě musela dát :D

ANIMEFEST

9. května 2010 v 18:49
Tááákže o čem je asi tenhle článek no o animefestu přece který byl tento víkend (7-9.5.) a musím řict že to byla pecka,šílená sranda byli tam různé stánky,přednášky,filmy :D byla šílená sranda byla jsem tam ještě s hooodně kámošema a byla šiiilená sranda můj kámoš maly_tomy vyhrál 3. místo v cosplay soutěži (sice se mi zdá že nečestně ale co už no) já jsem se přihlasila do amv soutěže ale nechala jsem tam titulky no málem mě holky zabily jak se to dozvěděli (tím že sem tam nechala titulky neuznali to video jako soutěžní ) :D bohužel chtěla jsem tu dát videa které vyhráli ale bohužel tu ted asi tezko zveřejním když animefest byl ještě dneska :D nebojte dám tu videa a obrázky s animefestu ale až budou zveřejněny :D

wsfawegw

Dneska aneb mužu umřít

20. března 2010 v 18:44
Dnešek je prostě ten nejlepší den v tomhle roce (určitě se to změni až bude animefest) ale jsem protě hipiiiik pro dnešek všechno je tak barevne a krásné dokonce nejsem naštvana ani na sasukeho to je oooopravdu ulet to bylo to boži a nemužu se dočkat až bude další.Hráli jsme různé hry a ja ted mam tak špinavy gatě že to nevyperu ani za 2 tydny jak to budu prát každý den :D ale než bych to tu všechno napsala tak bych tu byla pěkně dlouho tak jenom řeknu DNEŠEK JE PROSTĚ NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ :DDDDDDDDDD

fff

new metin2 videa

24. února 2010 v 13:15
Takže ja skleroza jsem zapoměla dat na blog že máme(s kam) další 2 Metin2 Dance ale protože jsem dělala čisto (tím myslim že jsem některé videa smazala) je to dance 10 a 11.10je chabe jako vždy to stejné ale 11 jsme dělali v nwm programu Sony Vegas 9.0 Pro takže je to něco jineho a ja už mam na skladě další dance 12 xD ale čekam dokud nebude mit aspon 100 shlednuti xDD

Metin2 Dance party 10 : Tady

Metin2 Dance party 11 : Tady

tak doufám že se budou líbít :)

diplom pro mě za sprateleni

31. ledna 2010 v 19:13
mocinky děkuji za krasny diplomek =)

Diplom za spřateleni

31. ledna 2010 v 14:37

new video metin2 xD

27. ledna 2010 v 20:13
takže mam dalši čast metin dance už 10 no myslim že bych měla brzdit dokud nebude mit moje kam new brnko xDDD at mame neco noveho

nemocnaaa xD

21. ledna 2010 v 19:31
no takže sem total grogy boli mě hlava ale dneska sem chtila totalni zachvat hyperaktivity tereki vam to potvrdí xD tak 4 dny sem nic nedělala xD jo a chtěla sem řict že určo vam nebudu slibovat že hned tak něco přidam protože faktis nemam naladu ale sem tam tu něco dam a protože mam dneska good naladu tak sem dam 2 moje nejoblibenější zvířata ťuťuňuňu sou ^/.\^new video (metin dance xDD)

20. ledna 2010 v 17:15
jj dalši video ktere už je tak 3-4 dny ale jaksik sem na blog zas opětně zapoměla njn sem se o něho tak dlouho nestarala a najednou si uvědomim že nějakej mam tak zkusim opět pohnout xDDD (ikdyž se mi teda vubec nechce upa to stejne jak furt tereki řikat sny xDDD že jo Tereki) takže tady je video xD :

Ja total zavislak a vesele vanoce

29. prosince 2009 v 13:39
No takže prvni věc je že vubec nemam čas spiš naladu přidavat na blog protože od rana do večera hraju Metin2 jinak stal se ze mě zavislak a nebo dělam zhruba o půlnoci videa s čeho s ...... a ne s Naruta mam s toho už 10 videi a 8 je Dance no jasně že je to Metin xD a ta druha věc je:

VESELE VANOCE

ja vim trochu pozdě ale lepší pozdě než nikdy...........a aby ste věděli že sem pořád Narutofil tu mate obrazek xD:a video :

PO DLOUHE DOBĚ

10. prosince 2009 v 10:41
No takže jak jse si určitě všimli už dlouho sem tu nic nedala protože se mi vubec nechtělo no pořat se mi nechce ale co chtěla sem skončit ale neskončim nwm proč nechcu ale to je jedno no a protože sem tu fakt dlouho nic nepřidala tak tu je videjko na usmiřenou :

Velká pardubická

11. října 2009 v 20:53
Vítěz Velké pardubické Tiumen s žokejem Josefem Váňou
Vítěz Velké pardubické Tiumen s žokejem Josefem Váňou
foto: Roman Vondrouš, ČTK

Šestapadesátiletý Váňa triumfoval s Tiumenem na Velké pardubické

Již 119. ročník Velké pardubické České pojišťovny vyhrál šestapadesátiletý Josef Váňa s Tiumenem. Favorizovaná Sixteen s Josefem Bartošem v neděli skončila druhá, třetí doběhl Numero Due. Matador českého dostihového sportu Váňa tradiční závod vyhrál už pošesté v kariéře. Podle prvních zpráv po klopýtnutí na velké vodě nepřežije Shirley.
11. 10. 2009 16:01 - 11. 10. 2009 16:54 Aktualizováno PARDUBICE
"Je tady hodně mladých, který to taky mohou vyhrát pošesté, ale nesmí házet starého Váňu do žita," uvedl Váňa v rozhovoru pro Českou televizi ještě v Tiumenově sedle. "Přijde hodně otázek, jestli končím nebo ne. Dneska končím, ale kdyby se dal dohromady Welldancer, tak nekončím," doplnil legendární žokej, který si vychutnával ovace třicetitisícového davu v hledišti.
Pár hodin před dostihem se přes Pardubice přehnala silná dešťová přeháňka, která Váňovi mohla pomoci. "Přívaly se vsákly, ani to neklouže a půda je ideální," uvažoval trenér Milan Theimer.
Odstartováno bylo o osm minut později a Velký Taxisův příkop zvládlo skoro celé pole perfektně, spadl jen žokej Dušan Andrés s Hirschem. Kdysi obávaný skok už zdaleka není takovým strašákem; před rokem jelo 16 koní a neskončil na něm nikdo.
"Domluvili jsme se, že nebudu pospíchat, Tiumen pomalu přichází na nohy. Podařilo se nám udržet nervy na uzdě," uvedl Váňa. "Úžasné, že se mu to povedlo, a snad dá pokoj," smál se jeho syn Josef Váňa mladší.
Vítěz Velké pardubické Tiumen s žokejem Josefem Váňou
Vítěz Velké pardubické Tiumen s žokejem Josefem Váňoufoto: ČTK /Roman Vondrouš
Před zraky prezidenta Václava Klause pokračovala většina koní bez problémů dál. Chvilku táhl pole Numero Due, v čele se podle očekávání objevoval rovněž Red Dancer. Bělka Sixteen šla dopředu trochu dříve, než se čekalo, zřejmě aby se vyhnula případnému karambolu.
Váňa se na Tiumenovi držel jako pravý matador na pátém šestém místě vždy ve vnitřní dráze. Do cílové rovinky Váňa nastoupil a dlouho před cílem už bylo jasné, že nemá konkurenci a pošesté v kariéře vyhraje. "Josef Váňa ukázal, že jeho věk není žádný problém," řekl majitel vítězného koně Ivo Köhler.
Josef VÁŇA
Datum narození: 20. října 1952
Vzdělání: učil se ošetřovatelem koní, dva týdny před závěrečnými zkouškami byl vyloučen; večerně vystudoval střední průmyslovou školu automobilovou (1981)
Zaměstnání: byl ošetřovatelem koní v Tlumačově; po vojně pracoval jako pomocný dělník na stavbě televizního vysílače na Pradědu, strojník lyžařského vleku a později vedoucí lyžařského střediska na Pradědu; byl členem Horské služby Jeseníky; po roce 1989 působil jako žokej a trenér v německém Baden Badenu; nyní vede vlastní dostihovou stáj na statku Bohuslav na Karlovarsku
Dostihová kariéra: ke koním se vrátil v roce 1978, kdy se ocitl ve vznikajícím jezdeckém oddílu ve Světlé Hoře; první závod vyhrál 30. září 1979 v Boskovicích; podle statistiky Jockey Clubu (eviduje pouze starty na koních českých majitelů od roku 1989) má na kontě 631 dostihů (z toho jen dva rovinové) a 183 vítězství
Účast na Velké pardubické: poprvé se jí zúčastnil v roce 1985 a skončil druhý; dostih vyhrál poprvé v sedle Železníka v roce 1987, se stejným koněm pak triumfoval v letech 1988, 1989 a 1991; popáté vyhrál v roce 1997 s Vronským, letošní vítězství slavil s Tiumenem; celkem na Velké pardubické startoval třiadvacetkrát, devětkrát nedokončil, vedle šesti vítězství má na kontě i tři druhá a tři třetí místa; v Pardubicích zvítězila i řada koní, které Váňa trénoval, mj. Sixteen (2007, 2008), Decent Fellow (2006), Chalco (2001) nebo Cipísek (1996)
Rodina: podruhé ženatý, má syny Jiřího, Martina a nejmladšího Josefa, který jde v otcových dostihových stopách
Zranění: Josef Váňa si podle svých slov během kariéry zlomil téměř všechny kosti v těle včetně pánve, žeber, obratlů, obou klíčních kostí nebo čelisti; nejvážnější zranění utrpěl na dostizích v německém Iffezhaimu u Baden-Badenu 5. června 1994, kdy na první překážce spadl z koně Verona, který ho přilehl a další kůň vzápětí pošlapal; Váňa tehdy utrpěl těžký otřes mozku, zlomeniny žeber a pánve, zhmožděniny hrudníku, levá plíce byla zčásti utržená; zranění i klinickou smrt ale překonal a už o dva měsíce později startoval v dalším dostihu
Ostatní:
- po návratu ke koním musel odbourat téměř čtvrtinu z 80 kilogramů, které koncem 70. let vážil, nyní se jeho hmotnost pohybuje kolem 66 kilogramů
- během svého působení na horách v 70. letech se Váňa zúčastnil i závodů Horské služby, byl členem vítězné hlídky na závodech v Krkonoších v roce 1976 a ve Vysokých Tatrách o dva roky později; startoval i na Jizerské padesátce.
"Už jsem měl strach, když jsem viděl, jak Numero Due perfektně skáče, že to nevyjde, a rychle jsem vyrazil dopředu," řekl Váňa o finiši. "Ale na posledních skocích jsme na ostatní dost získali a ukázalo se, že Tiumen je tu dnes nejlepší," dodal.

Sixteen útočila na třetí triumf za sebou

Devítiletá bělka Sixteen, kterou také připravuje Váňa a patří Jaroslavu Boučkovi, útočila na třetí triumf za sebou. Nakonec doběhla druhá. "Byl to nádherný dostih. Váňa vyhrál a zas nám to ukázal," řekl žokej Josef Bartoš. "Sixteen doplatila na to, že šla brzy dopředu, stálo ji to v těžší půdě dost sil," uvedl komentátor Theimer.
V ostatních dostizích zaujala v Ceně Labe výhra Bremen Plana, podle mnohých budoucího favorita Velké pardubické. Po osmém dostihu musel být utracen Gawain a svěřenec Josefa Valáška se stal druhou obětí neděle; v Křišťálovém poháru potkal podobný osud Picadora.
Výsledky Velké pardubické steeplechase
119. Velké pardubická České pojišťovny steeplechase (6900 metrů, dotace 4,5 mil. korun):
1. Tiumen (ž. Josef Váňa st., trenér Josef Váňa st., majitel Ivo Köhler) - 9:19,56 min., 2. Sixteen (ž. Bartoš), 3. Numero Due (ž. Kousek), 4. Mandarino, 5. Pocci, 6. Jung (z 25 koní dojelo do cíle 18, což je rekord Velké pardubické).
Rámcové dostihy:
I.: Puntarenas (ž. Stromský) - Grainnie Kelly - Marcanta.
II.: Chenonceau (ž. Kousek) - Polar Pond - Cabernet.
III.: Teviot (ž. Urbánek) - Caland - Karlsbad.
IV.: Life is Life (ž. Kousek) - Makalde - Kyshanty.
V.: O'Key (ž. Myška) - Ursan - Gernia.
VI.: Royal Mougins (ž. Kousek) - Kamienczyk - Ravenswood.
VII.: Bremen Plan (ž. Stromský) - Isar - Korinka.

Death Note a Zac Efron NEEEE!!!petice

1. října 2009 v 19:25
Zac Efron má hrát v seriálu Death Note který se má točit v americe....

Jestli s tím nesouhlsíš Napiš do komentářu a já tě napíšu na listinu...

1. Sakura Minamino
2 . Temari1
3. Harumi Kurosaki
4. Yukiko-chan
5. Nagashi neko
6. Lucy
7. Aki Hatake
8. Tajína
9. Tereki
10.Kantahami
11.Rosety
12.MaRyKa
13.Lolik
14.Dinasty
15.Omori

Škola začíná T_T

2. září 2009 v 13:52
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

proč ta škola musela začít no co když už tak si jí užijem ve stylu anime..

Jak se přeje sámé 1 žádné 5 a poznámky už vůbec ne......

(>^.^)> alespoň jsme s kámošema <(^.^<)Vždy je lepší brát to z dobré stránky ^^

Diplom pro Honey

14. července 2009 v 21:34

Diplom pro LilianaKamusaki a Yu-chan

14. července 2009 v 21:27

Motta (srandovní ) XD

24. června 2009 v 16:59
Jsou dvě věci,které jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. Ale tím druhým si nejsem tak jistá...

Kdo se směje naposledy, ten to dřív nepochopil !

Zpocená noha nepřichází sama.

Nejvíc na životě miluju tu rozmanitost- každý den mě naštve někdo jiný...

Kostky jsou vrženy...ale my hrajeme karty.

Nikdy neříkej,že něco nejde, protože se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde, a udělá to !

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

V jeho systému myšlení je mnohem víc systému než myšlení.

Kdo jinému jámu kopá...je u něj na brigádě.

Jsou upa užasné že

ovečka

17. června 2009 v 20:05

Tato ovečka přináší štěstí!!!

Pro všechny blogaře!!!

Musíš si to dát do10 minutna blog jinak budeš mít malou návštěvnost!!A tvůj blog bude mít smůlu!!!Neváhej a rychle si pospěš!!Ať to stihneš!!

 
 

Reklama